با ما تماس بگیرید: 28425572-021

ورود به فروشگاه

طرح های معرق دکوراتیو


طرح معرق دکوراتیو و تزئینی سری سوم

طرح معرق دکوراتیو و تزئینی سری سوم

طرح های معرق دکوراتیو و تزئینی سری سوم تهیه شده و آماده شده توسط معرق سید مجید برای هنر جویان و هنر دوستان هنر زیبای معرق. شما هنر دوست گرامی میتوانید با ذخیره و دانلود این طرح ها تابلوهای زیبایی را خلق نمائید.

طرح معرق دکوراتیو و تزئینی سری دوم

طرح معرق دکوراتیو و تزئینی سری دوم

طرح های معرق دکوراتیو و تزئینی سری دوم تهیه شده و آماده شده توسط معرق سید مجید برای هنر جویان و هنر دوستان هنر زیبای معرق. شما هنر دوست گرامی میتوانید با ذخیره و دانلود این طرح ها تابلوهای زیبایی را خلق نمائید.

طرح معرق دکوراتیو و تزئینی سری اول

طرح معرق دکوراتیو و تزئینی سری اول

طرح های معرق دکوراتیو و تزئینی سری اول تهیه شده و آماده شده توسط معرق سید مجید برای هنر جویان و هنر دوستان هنر زیبای معرق. شما هنر دوست گرامی میتوانید با ذخیره و دانلود این طرح ها تابلوهای زیبایی را خلق نمائید.

آقای مهندس قاضی از سال 1381 فعالیت معرق خود را آغاز کرد و روز به روز پیش رفت که چندین سال است قابل اعتماد بسیاری از هنر دوستان و مشتریان می باشد. و همچنان به فعالیت خود ادامه میدهد. تحصیلات ایشان در زمینه های مهندسی کامپیوتر و مهندسی معماری می باشد . همچنین ایشان دارای کارت صنعتگری از سازمان صنایع دستی و گردشگری می باشند. با توجه به تخصص ویژه ایشان در زمینه تدریس و آموزش و سابقه 25 ساله ایشان دارای کارت و مجوز مربیگری و مدیریت آموزشی از سازمان فنی و حرفه ای می باشند. و در زمینه های گوناگون تدریس به صورت کلاسی، خصوصی و ورک شاپ دارند.
اطلاعات بیش‌تر