درباره ما

معرق سید مجید در حقیقت یکی از زیر گروه های گروه مهندسی، آموزشی و هنری سید مجید است که با درایت آقای مهندس قاضی راه اندازی شد و شروع به فعالیت کرد.

معرق سید مجید نامی آشنا و قابل اعتماد برای دوست داران هنر زیبای معرق می باشد که سال های زیادی در کنار شما هموطنان عزیز بوده و هست و خواهد بود.

آقای مهندس قاضی از سال 1381 فعالیت معرق خود را آغاز کرد و روز به روز پیش رفت که چندین سال است قابل اعتماد بسیاری از هنر دوستان و مشتریان می باشد. و همچنان به فعالیت خود ادامه میدهد. تحصیلات ایشان در زمینه های مهندسی کامپیوتر و مهندسی معماری می باشد . همچنین ایشان دارای کارت صنعتگری از سازمان صنایع دستی و گردشگری می باشند. با توجه به تخصص ویژه ایشان در زمینه تدریس و آموزش و سابقه 25 ساله ایشان دارای کارت و مجوز مربیگری و مدیریت آموزشی از سازمان فنی و حرفه ای می باشند. و در زمینه های گوناگون تدریس به صورت کلاسی، خصوصی و ورکشاپ دارند. 

بخشی از موضوعات اموزشهای ایشان عبارتند از:

معرق از سطوح مقدماتی تا پیشرفته

کامپیوتر موضوعات متنوع و مناسب عموم مردم

معماری شامل نرم افزارهای معماری و دروس دانشگاهی

روانشناسی شامل موضوعات مربوط به فکر و تمرکز و حافظه و کنترل انواع خلقیات نامطلوب و تقویت خلقیات مطلوب

فروش و بازاریابی و کسب و کار با زیر موضوعات متنوع

سبک زندگی و اصلاح تغذیه و حیات

و ...

لازم به ذکر است تمامی سفارشات شما توسط آقای مهندس قاضی و یا زیر نظر مستقیم ایشان آماده می شود.

معرق چوب هنریست که از بدو ایجاد آن نمیتوان زیبایی، دلربایی، چشم نوازی در قالب شکستگیها، پیچ و تابها، رقص رنگها، همنشینی هماهنگ چوبها در کنار هم را نادیده گرفت. هنریست که با نگاه به آن روح و ذهن آدمی محو ریتم و هماهنگی آن می شود.

تابلوهایی که در هر فضایی قرار گیرد تک ستاره فضا شده و بار معنایی و مفهومی مثبت خاص و شگرفی را ایجاد می نماید

در تابلوهای معرق خط به دلیل استفاده از سور قرآنی، آیات و روایات شریفه و اشعاری که مرتبط با مفاهیم الهی و معصومین علیهم السلام ، انرژی مثبت بسیاری دارد که این انرژی فضای اطراف این تابلوها را پر می نماید و همه موجودات اطراف تابلوها بویژه انسان می توانند بهره کاملی از این انرژی ببرند.