بسم الله الرحمن الرحیم

الهی حول حالنا الی احسن الحال

با سلام خدمت همه هنردوستان و هنرجویان عزیز و گرامی.

ضمن عرض تبریک و شادباش به مناسبت میلاد با سعادت و مسعود امام علی علیه السلام، مبعث پیامبر گرامی اسلام، میلاد با سعادت امام عصر و الزمان عجل الله فرجه الشریف و آغاز سال جدید به همه هموطنان عزیز و گرامی و آرزوی سالی پر از سلامتی، شادی، موفقیت و برآورده به خیر شدن حاجات همه هموطنان عزیز و گرامی، به اطلاع شما هنردوستان و هنرجویان عزیز میرسانیم به مناسبت این روزها و اعیاد فرخنده معرق سید مجید اقدام به ارائه تخفیف 20 درصدی به عنوان عیدی محضر شما نموده است.

ورود به فروشگاه و سفارش تابلو

هنردوستان عزیز و گرامی می توانید برای استفاده از این فرصت ویژه در زمان ثبت سفارش خود در بخش کوپن تخفیف کد: edaneh99 را وارد نمایید و از 20 درصد تخفیف ویژه برخوردار گردید.

همچنین در این طرح عیدانه به پاس خدمات پزشکان، پرستاران و اعضاء کادر درمانی عزیز و گرامی میتوانند با ارائه کارت پرسنلی مربوط به مرکز فعالیت خود به جای 20 درصد از 30 درصد تخفیف در سفارش تابلوی معرق و 50 درصد تخفیف در آموزش خصوصی معرق بهره مند شوند.

این تخفیف برای سفارشات تابلوهای معرق و کلاسهای آموزشی در محل متقاضی می باشد.

لازم به ذکر است تا تاریخ 10 فروردین جزو روزهای غیر کاری معرق سید مجید محسوب میشود.

ورود به فروشگاه و سفارش تابلو

در پایان از خداومند منان ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از ایران، بلاد اسلامی و سرتاسر عالم و همچنین شفای همه بیماران مبتلا به این ویروس و سلامتی و توفیقات روز افزون پزشکان، پرستاران و کلیه سفیدپوشان خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس را مسئلت داریم.

با احترام - معرق سید مجید